گچبری سقف جدید و مدرن

زیبایی پذیرایی شما با گچبری سقف جدید و مدرن

زیبایی منزل و طراحی داخلی این روزها اهمیت بیشتری پیدا کرده است. گچبری یکی از ترفندهای زیباسازی فضای داخلی منزل است. با پیشرفت متخصصین این حوزه و ورود سبک‌های متفاوت نظر بسیاری از افراد به استفاده از این هنر باستانی و زیبا جلب شده است. گچبری سقف جدید و مدرن از انواع پرکاربرد گچبری است که در این مقاله به توصیف آن می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات در زمینه گچبری سقف جدید و مدرن ادامه مطلب را همراه ما باشید.

گچبری سقف جدید و مدرن چیست؟

بیشتر تصورات مردم از انواع گچبری، گچبری‌هایی است که در فضاهای تاریخی و سنتی انجام شده است. همین‌طور بیشترین طرح و نقشی که از گچبری در ذهن افراد شکل می‌گیرد، گچبری‌های شلوغ با طرح‌هایی بسیار برجسته هستند.

گچبری سقف جدید و مدرن از انواع گچبری است که به تازگی رویکردی جدید از گچبری و استفاده از آن را در معماری نشان می‌دهد. گچبری مدرن این روزها در میان طراحان داخلی و معمارها توجه زیادی را به خود جلب کرده است. همچنین بسیاری از افراد در هنگام بازدید از طرح‌های متفاوت، مجذوب زیبایی و سادگی طرح‌های مدرن می‌شوند

قیمت گچبری سقف جدید و مدرن

گچبری سقفِ جدید و مدرن بسیار ساده است اما در هر صورت ظرافت‌هایی که در این نوع گچبری نیز به کار برده می‌شوند، کم و قابل چشم‌پوشی نیستند. شاید این نوع گچبری به نسبت انواع دیگر کار کم‌تری داشته باشد اما دقت زیادی را می‌طلبد.

در نتیجه به دلیل سادگی نباید انتظار قیمت گچبری سقفِ جدید و مدرن کمی داشته باشید. البته که این نوع هنر و سرویس نیز طوری طراحی شده که تمامی افراد قادر به استفاده از آن باشند. با انتخاب مدل‌های متفاوت می‌توانید بازه متفاوتی را از قیمت گچبری سقفِ جدید و مدرن داشته باشید.

انواع گچبری سقف جدید و مدرن

انواع گچبری سقفِ جدید و مدرن در سایت سپاهان سقف قابل مشاهده است. مدل‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که به‌راحتی نز با نوع چیدمان و طرح دلخواه شما منطبق و هماهنگ می‌شود. انتخاب طرح دلخواه از میان انواع گچبری سقفِ جدید و مدرن شما از انتخابی که داشته‌اید مطمئن می‌کند.

 

گچبری جدید سقف

گچبری سقفِ جدید و مدرن در هر نوع ساختمانی کاربرد دارد. اگر که سقف دارای نورمخفی و یا لوسترهایی با سبک خاص باشند، می‌توانید با انتخاب طرح گچبری جدید سقف که بیشترین هماهنگی را با نورمخفی دارد و یا زیایی لوستر را بیشتر می‌کند، استفاده کنید.

گچبری جدید سقف دارای مدل‌های زیاد و متنوعی است و به‌راحتی می‌توان حداقل چند مدل را منطبق با طرح درخواستی شما در نظر گرفت. همینطور می‌توان طرح خود را به متخصصین این حوزه توضیح دهید تا دقیقا مدل گچبری سقفِ جدید و مدرن مدنظرتان را پیاده کنید.

گل سقفی گچی جدید

گل‌ها در طبیعت همیشه یکی از عناصر مهم زیبایی به شمار می‌روند و به همین دلیل است که بسیاری از افراد با استفاده از وسایل و یا تزئیناتی که گل داشته باشند به نحوی خواستار استفاده از این عنصر زیبایی در طراحی منزلشان هستند. اگر که شما نیز از علاقمندان به گل و طبیعت هستنید، مدل‌های گچبری زیادی وجود دارد که در پاسخ به علاقمندی شما، در طراحی منزلتان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گل سقفی گچی جدید از انواع مدل‌های پرطرف‌دار و بسیار کاربدی گچبری سقفِ جدید و مدرن است. ابعاد، نوع گل و همین‌طور رنگ آن را می‌توانید به طور دلخواه و سفارش‌سازی شده به افراد متخثصص اعلام کنید تا در طراحی خانه خود به بهترین نحو ممکن عمل کرده باشید.تماس با ما سپاهان سقف

فرق گچبری مدرن سقف پذیرایی با کلاسیک

گچبری کلاسیک یکی از پرطرف‌دارترین گچبری‌ها است و افراد زیادی گچبری کلاسیک را به انواع دیگر گچبری ترجیح می‌دهند.سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که ” فرق گچبری مدرن سقف پذیرایی با کلاسیک چیست؟”

در گچبری مدرن سادگی در رتبه اول قرار دارد. هرچند که در بعضی از مدل‌های گچبری مدرن مشاهده می‌کنید که یک الگو به طور تکرارشونده موجود است اما به طور کلی این‌گونه مدل‌ها تعدادشان در این سبک کم‌تر بوده است. گچبری هوشمدانه و استفاده از طرح‌های همخوان با زوایای مختلف سقف و یا اشیا از مهم‌ترین ویژگی‌های گچبری مدرن یا همان گچبری سقفِ جدید و مدرن است. در این نوع گچبری نظم خاصی لازم نیست که در نظر گرفته شود و حتی از چند خط ساده و یا منحنی‌های محتلف می‌توان استفاده کرد.گچبری کلاسیک کمی شلوغ‌تر از گچبری مدرن است. یکنواختی که در گچبری سقفِ جدید و مدرن ممکن است ایجاد شود در گچبری کلاسیک وجود ندارد. مدل‌های گچبری مدرن شاید برای بسیاری از افراد خسته‌کننده و یا بی‌روح به نظر برسد. در هر صورت بسیاری از افراد هستند که گچبری مدرن را درنهایت انتخاب می‌کنند اما اگر که شما چیدمان منزل ساده‌تری دارید و همین‌طور از سادگی بیش از حد زود خسته می‌شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از گچبری کلاسیک استفاده کنید.

رنگ‌هایی که در این نوع گچبری استفاده می‌شود نیز بسیار متنوع‌تر از گچبری مدرن است و تنها طیف رنگی خنثی را (برعکس مدرن) تشکیل نمی‌دهند. استفاده از طرح‌ها و نقش‌های برجسته در این نوع گچبری بسیار متداول است که با به کار بردن رنگ‌های کمی تندتر، روح بیشتری به پذیرایی و منزل شما می‌بخشد.

نکته پایانی

گچبری سقفِ جدید و مدرن به‌تازگی طرف‌داران زیادی پیدا کرده است. ظرافت و درعین‌حال سادگی این هنر موجب جلب‌شدن نظر بسیاری از افراد شده است. طیف گسترده انواع گچبری مدرن به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر مدل مد نظرتان را انتخاب کنید. با مراجعه به سایت سپاهان سقف از بهترین مدل‌ها و قیمت گچبری سقفِ جدید و مدرن آگاه شوید