درباره ما

درباره ما

 

گل سقفی

گالری

 

 

 

 

محصولات سپاهان سقف فقط از طریق نمایندگیهای رسمی ارائه میشود .

(((جدیدترین محصولات سپاهان سقف)))

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشته ای نه چندان دور، از روش گچ و رابیتس کاری در تزیینات دکوراسیون استفاده می شده است که دارای معایب و سختی های زیادی از جمله، وزن سنگین، عدم استحکام،آسیب پذیری در مقابل رطوبت،مدت زمان اجرای طولانی، بهم ریختگی در محیط و هزینه بالای اجرا بوده است.

اما ، هم اکنون با گذشت زمان و ورود مکانیزم های مدرن در ساخت و ساز، شرکت های ساختمانی خدماتی از قبیل سقف های کاذب رادرراستای زیبایی و استحکام سقف ساختمان ها ارائه می دهند.

شرکت دانشوران صنعت اصفهان(سهامی خاص) نیز برای اولین بار در کشور اقدام به تولید سقف های تزئینی  ، با نام تجاری سپاهان سقف از جنس PVC نموده است .

که ازمزایای محصولات تولیدی این مجموعه می توان به سبک بودن ، امکان طراحی مطابق با سلیقه مشتری ،تنوع در ابعاد و الگوها،متناسب با المان های فرهنگ اسلامی- ایرانی ، امکان نصب آسان و در حداقل زمان(کمتر از یک ساعت ، قابلیت جابجایی پس از نصب و عدم نفوذ رطوبت اشاره کرد.

گفتنی است، سپاهان سقف محصولاتی از قبیل گلهای سقفی ، ابزار و قطعات تزئینی   با ۳۶ ماه ضمانت ارائه می دهد.

.،

سپاهان سقف تهران . نمایندگی سپاهان سقف در تهران

سپاهان سقف تهران . نمایندگی سپاهان سقف در تهران . نمایندگی سپاهان سقف تهران . سپاهان سقف کرج . سپاهان سقف تبریز . سپاهان سقف ارومیه . سپاهان سقف اصفهان . دفتر مرکزی سپاهان سقف اصفهان

img516

mg515

img518

img517