اطلاعیه:

اخیرا افرادی سودجو با ارئه محصولاتی با کیفیت بسیار پایین با سوء استفاده از برند سپاهان سقف اقدام به تبلیغ کرده اند

محصولات سپاهان سقف فقط از طریق نمایندگیهای رسمی ارائه میشود .

(((جدیدترین محصولات سپاهان سقف)))

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشته ای نه چندان دور، از روش گچ و رابیتس کاری در تزیینات دکوراسیون استفاده می شده است که دارای معایب و سختی های زیادی از جمله، وزن سنگین، عدم استحکام،آسیب پذیری در مقابل رطوبت،مدت زمان اجرای طولانی، بهم ریختگی در محیط و هزینه بالای اجرا بوده است.

اما ، هم اکنون با گذشت زمان و ورود مکانیزم های مدرن در ساخت و ساز، شرکت های ساختمانی خدماتی از قبیل سقف های کاذب رادرراستای زیبایی و استحکام سقف ساختمان ها ارائه می دهند.

شرکت دانشوران صنعت اصفهان(سهامی خاص) نیز برای اولین بار در کشور اقدام به تولید سقف های تزئینی  ، با نام تجاری سپاهان سقف از جنس PVC نموده است .

که ازمزایای محصولات تولیدی این مجموعه می توان به سبک بودن ، امکان طراحی مطابق با سلیقه مشتری ،تنوع در ابعاد و الگوها،متناسب با المان های فرهنگ اسلامی- ایرانی ، امکان نصب آسان و در حداقل زمان(کمتر از یک ساعت ، قابلیت جابجایی پس از نصب و عدم نفوذ رطوبت اشاره کرد.

گفتنی است، سپاهان سقف محصولاتی از قبیل گلهای سقفی ، ابزار و قطعات تزئینی و پنلهای کریستالی را با ۳۶ ماه ضمانت ارائه می دهد.

.،

سپاهان سقف تهران . نمایندگی سپاهان سقف در تهران

سپاهان سقف تهران . نمایندگی سپاهان سقف در تهران . نمایندگی سپاهان سقف تهران . سپاهان سقف کرج . سپاهان سقف تبریز . سپاهان سقف ارومیه . سپاهان سقف اصفهان . دفتر مرکزی سپاهان سقف اصفهان

img516

mg515

img518

img517